Tom Arild Wike
Fysioterapeut og Osteopat
Tlf: 997 92 947
Mail: tomarild@drammensportsklinikk.no
Christian Gil Hedman
Fysioterapeut og Osteopat
Tlf: 472 71 024
Mail: christian@drammensportsklinikk.no
Eirik Pettersen
Fysioterapeut og PT
Tlf: 924 10 053
Mail: eirik@drammensportsklinikk.no
Roger Nebell
Fysioterapeut og Osteopat
Tlf: 970 39 129
Mail: roger@drammensportsklinikk.no
Sissel Gulaker
Osteopat
Tlf: 911 66 896
Mail: sissel@drammensportsklinikk.no
Steffen Skancke
Manuellterapeut
Hilde Stette
Fysioterapeut
Tlf: 470 29 850
Mail: Hilde@drammensportsklinikk.no
Mette de Korte
Manuellterapeut
Tlf: 976 62 260
Mail: Mette@drammensportsklinikk.no
Lars-Henrik Holmsen
Fysioterapeut
Tlf: 400 05 416
Mail: lars@drammensportsklinikk.no
Gina Marena Finsrud
Muskelterapeut/Massør
Mattias Karlsson
Osteopat og Personlig Trener
Tlf: 410 16 931
Rikke Klausen
Osteopat
Tlf:
Mail: Rikke@drammensportsklinikk.no
Annelen Kjølås Cocozza
Fagansvarlig ernæring, M.Sc. Human Ernæring
Tlf: 951 63 266
Mail: annelen@drammensportsklinikk.no
Tone Nyork
Resepsjonist
Tlf resepsjon: 911 95 300
Mail: tone@drammensportsklinikk.no
Knut-Henning Søhoel
Daglig Leder
Tlf: 905 36 880
Mail: knuthenning@drammensportsklinikk.no
Show More

 DRAMMEN SPORTSKLINIKK 

Schwartz gt. 6 (Idrettens hus), 3043 Drammen -

Tlf: 911 95 300 – Fax 32 82 02 84

MJØNDALEN SPORTSKLINIKK

Hagatjernveien 19, 3050 Mjøndalen -

Tlf: 911 95 300 – Fax 32 82 02 84